Co to jest CQC?

Każda maszyna drukująca to złożone urządzenie. Kontrola jej parametrów nie musi być ani skomplikowana ani pracochłonna ani kosztowna. CQC to analityczny system cyfrowy, dzięki któremu można w dowolnym przedziale czasowym określić dla dowolnej pracy, czy została prawidłowo wydrukowana w odniesieniu do standardu jakim jest norma ISO 12647-2.To tylko jedna z wielu korzyści jakie niesie za sobą korzystanie z CQC. Pozostałe zostaną omówione w dziale Oceń swoje korzyści.

Jak to działa?

Każdy proces analityczny to wiedza i czas jaki trzeba poświęcić na zebranie szeregu danych, które właściwie zinterpretowane dadzą parametryczny obraz pracy urządzenia. Wyobraźmy sobie dowolną drukarnię, w której znajduje się wiele maszyn i ludzi, którzy zamiast zajmować się zadaniami generującymi przychody, skupiają się na ciągłej kontroli, obliczeniach pomiarach itd. Praca ta choć potrzeba jest bezproduktywna i jedyne co generuje to koszty. CQC wykona to za nas i co najważniejsze zrobi to w pełni automatycznie. Inżynierowie z PM Software opracowali metodę analizy danych, pracy maszyny drukującej, która wykorzystuje dane generowane podczas pomiarów arkuszy drukarskich na których znajduje się rzeczywista praca. Dane te w automatyczny sposób przesyłane są do konta klienta na serwerze CQC a następnie w dowolnym momencie mogą być wywołane przez zwykłą przeglądarkę internetową. Oczywiście suche dane zazwyczaj nic nikomu nie mówią, dlatego CQC w przyjazny, graficzny sposób przedstawia wyniki analizy w zakresach niezbędnych do prawidłowej oceny parametrów druku dla maszyny i konkretnej pracy która jest na niej drukowana.

Dla kogo jest system CQC?

Dla każdego, kto posiada choć jedną maszynę drukującą dwustronnie i zainteresowany jest kontrolą jej parametrów druku. Dla każdego kto choć raz zmierzył się z reklamacją klienta, który był przekonany o winie drukarni i poniósł z tego tytułu albo stratę finansową albo co gorsza stracił klienta. Wreszcie dla każdego, kto zawsze myślał o tym aby zrobić standaryzację maszyn do normy ISO 12647-2 ale nigdy nie zrobił jejz przyczyn obiektywnych, takich jak koszty, brak czasu, brak przekonania, że to działa itd. CQC to nie jest ani magia ani wydumane chęci zrobienia czegoś nadzwyczajnego. To czysta matematyka i wiedza naszych inżynierów którą przekazujemy w ręce naszych klientów.

PM SOLUTIONS

NASZE POMYSŁY I ROZWIĄZANIA!
Szeroki asortyment nowoczesnego oprogramowania do automatyzacji procesów
przygotowania plików PDF do druku – preflight, impozycji, automatycznej obróbki zdjęć, generacji plików PDF, XML,
bitmap, przesyłu plików FTP, mail, www -> preflight -> urządzenia wyjściowe.
Oprogramowanie do standaryzacji i kalibracji toru druku.

więcej

KONTAKT

+22 899 00 66 / 602 310 011

a.szymosz@pm-solutions.com.pl

UL. MENUETA 26A / 02 827 WARSZAWA / POLSKA